• +38 (098) 616-60-66
  • happyluna.office@gmail.com

Вітаємо шановні клієнти !

Раді повідомити Вас що наша студія ТМ "HappyLuna" приймає участь у державній програмі "Пакунок Малюка". Ви можете розрахуватися за дитячі товари як звичайною так і соціальною картокою "Пакунок Малюка" !!!

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сімям з дітьми» щодо надання допомоги у звязку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

Підтримка сімей під час вагітності та після народження дитини є одним з першочергових завдань держави. З цією метою породіллям надається одноразова натуральна допомога у зв’язку з вагітністю та пологами – «пакунок малюка». Але на сьогодні на законодавчому рівні не закріплений орган, відповідальний за призначення та виплату такої допомоги.

Закон, що його підписав Президент, вирішує це питання, закріплюючи повноваження з призначення та виплати такого виду державної допомоги за органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника) новонародженого.

При цьому допомога «пакунок малюка» не зараховується до розміру допомоги при народженні дитини (41 280 гривень).

 

Кожна сімʼя у якої народилася дитина, має право на отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». До­по­мо­гу мож­на от­ри­ма­ти впро­довж 30 днів піс­ля на­род­ження ди­ти­ни. У разі неотримання такої допомоги з незалежних від батьків причин, вони можуть звернутися за грошовою компенсацією вартості натуральної допомоги “пакунок малюка”. Для тих батьків, хто від­дає пе­ре­ва­гу гро­шо­вій ком­пенса­ції, вже з 1 липня 2021 року виплата такої компенсації проводитиметься за бажанням батьків замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка".